Denizlispor’un Altyapısı Umut Veriyor

Denizlispor’un U21 ve U19 takımlarının ligin ilk haftasında oynadıkları futbol teknik heyet tarafından beğenildi.Denizlispor’un U21 ve U19 takımlarının hafta sonu oynanan maçlarda Adana Demirspor’un U21 ve U19 takımlarını mağlup etmesi...

Denizlispor’un Altyapısı Umut Veriyor
Denizlispor’un U21 ve U19 takımlarının ligin ilk haftasında oynadıkları futbol teknik heyet tarafından beğenildi.
Denizlispor’un U21 ve U19 takımlarının hafta sonu oynanan maçlarda Adana Demirspor’un U21 ve U19 takımlarını mağlup etmesi teknik heyeti sevindirdi. Denizlispor’un altyapı koordinatörü Ali Yalçın ilk hafta oynanan futbol ve alınan sonuçlardan memnun olduğunu söyledi.
Tüm futbolcuları kutlayan Yalçın, "Sezona U21 ve U19 takımlarımızın galibiyetiyle başladık. Hem skordan hem de oyundan çok memnunun. Yoğun nem ve yüksek hava sıcaklığına rağmen futbolcularımız üstün performans sağladı. Nefes almakta bile zorlandığımız bir sıcaklıkta böyle bir oyun ve skor görmek bizi çok mutlu etti. Futbolcularımız istediklerimizin hepsini yerine getirdi. Bizim amacımız skordan çok çocuklarımızın her hafta performanslarını arttırıp, Denizlispor’a çok kaliteli futbolcular yetiştirmek. Sonucun ve skorun bizim için önemi yok, önemli olan altyapımızdan Denizlispor’a daha iyi ve kaliteli futbolcu yetiştirmek. Bunun için elimizden geleni yapacağız" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER