Dereceye Giren Sporculardan Başkan Öztürk’e Ziyaret

Manisa’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Ege Grup Müsabakaları’nda dereceye giren ve finallere girmeye hak kazanan Koçarlılı sporcular, Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk’ü ziyaret etti.Geçtiğimiz hafta sonu Manisa’da düzenlenen...

Dereceye Giren Sporculardan Başkan Öztürk’e Ziyaret
Manisa’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Ege Grup Müsabakaları’nda dereceye giren ve finallere girmeye hak kazanan Koçarlılı sporcular, Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk’ü ziyaret etti.
Geçtiğimiz hafta sonu Manisa’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Ege Grup Müsabakaları’nda Türkiye finalleri grup elemelerinde dereceye giren Koçarlı Belediyespor Judo Takımı sporcularından Ulaş Ali Ateş ve Melisa Kanat Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk’ü makamında ziyaret etti.
Koçarlı Belediyespor Judo Antrenörü Nuri Sevinç’inde katıldığı ziyarette Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, “Sporcularımızı tebrik ediyorum. İlçemizin adını Türkiye’ye duyurdular. Koçarlı Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Sağlıklı nesiller yetiştirmek istiyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemlerde diğer sporcularımız da böyle güzel dereceler alarak göğsümüzü kabartırlar” dedi.
Türkiye finalleri grup elemelerinde kızlarda 36 kiloda üçüncü olan Melisa Kanat ve erkeklerde 73 kiloda ikinci olan Ulaş Ali Ateş, dereceye girmekten dolayı mutlu olduklarını ifade ederek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327