‘didim Yapılanıyor Çaliştayi’ 4 Eylülde Yapılacak

Didim’in geleceğine yön verecek olan 2015-2019 Stratejik Planı kapsamında ‘Didim Yapılanıyor Çalıştayı’ 4 Eylül’de düzenlenecek.Aydın’ın Didim İlçesi’nde 4 Eylül tarihinde düzenlenecek olan ‘Didim Yapılanıyor Çalıştayı’...

‘didim Yapılanıyor Çaliştayi’ 4 Eylülde Yapılacak
Didim’in geleceğine yön verecek olan 2015-2019 Stratejik Planı kapsamında ‘Didim Yapılanıyor Çalıştayı’ 4 Eylül’de düzenlenecek.
Aydın’ın Didim İlçesi’nde 4 Eylül tarihinde düzenlenecek olan ‘Didim Yapılanıyor Çalıştayı’ hazırlıkları sürüyor. Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, çalıştayda herkesin Didim ile ilgili düşüncelerini anlatabileceğini söyledi. Didim Belediyesi Toplantı Salonun haftalık olağan toplantıda basın mensupları ile bir araya gelen Atabay, ‘Didim Yapılanıyor Çalıştayı’ 4 Eylül Perşembe günü Didim Palm Wings Otelde saat 10.00-16.00 arası düzenleneceğini belirterek, davetiyelerin hazırlandığı ve düzenlenecek çalıştayın ilçede geniş bir katılım ile gerçekleştirmeyi amaçladıklarını ifade etti.
Düzenlenecek çalıştaya, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu, oda ve sivil toplum kuruluşların temsilciler ile kamu kuruluşları, banka ve okul yöneticileri, mahalle muhtarları yansıra vatandaşların da katılacağı belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER