Dilovası’nda Okullar Yeni Döneme Hazır

Dilovası ilçesinde okullar yeni eğitim-öğretim dönemine hazır hale getirildi.Dilovası Belediyesi, ilçe genelindeki okullarda yeni eğitim yılı öncesinde sürdürdüğü bakım çalışmalarını tamamladı. Yaz tatilinin başlangıcından bu yana...

Dilovası’nda Okullar Yeni Döneme Hazır
Dilovası ilçesinde okullar yeni eğitim-öğretim dönemine hazır hale getirildi.
Dilovası Belediyesi, ilçe genelindeki okullarda yeni eğitim yılı öncesinde sürdürdüğü bakım çalışmalarını tamamladı. Yaz tatilinin başlangıcından bu yana devam edilen bakım, onarım, tadilat ve çevre düzenleme çalışmalarında ilçe genelindeki okulların eksikleri giderildi.
2014-2015 eğitim-öğretim dönemine sayılı günler kala Dilovası Belediyesi, okullarda sürdürdüğü bakım çalışmalarını tamamladı. Okul temizliği temizlik işleri müdürlüğünce yapılırken, fen işleri ve destek hizmetleri müdürlüğü tarafından da boya ve tamirat işleri tamamlandı. Park bahçeler müdürlüğü ekipleri de okulların bahçelerinde bulunan ekipmanların bakım onarım çalışmalarını yaptı. Bank, çöp kutusu, kameriye, pergola ve çocuk Oyun ekipmanlarının ise işlevini kaybetmiş parçaları yenilendi ve öğrenciler için tehlike oluşturabilecek parçaları değiştirdi. Okulların bahçe düzenlemesi ve yeni yapıları sebebiyle ihtiyaç duyduğu kent mobilyaları malzeme durumuna göre değerlendirilerek temin edilip, montaj çalışması yapılarak hazır hale getirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER