Dünya ölümüne üzülüyor ama...

Ölmeden önce Filistinli çocuklarla ilgili söylediği sözler nedeniyle büyük tepki alan ABD'li komedyen Joan Rivers'in ölümü dünyada ses getirdi. Ölüm haberi kızı tarafından açıklanan ünlü komedyenin ölümü ABD televizyonları tarafından son dakika olarak duyururdu.

Dünya ölümüne üzülüyor ama...

Rusya’dan New York’a göç eden Yahudi bir ailenin çocuğu olarak 1933 yılında Brooklyn’de dünyaya gelen Joan Rivers, ABD'nin en başarılı kadın komedyenleri arasında gösteriliyordu. İsrail-Filistin savaşında Filistinli çocuklar için söylediği sözler nedeniyle birçok kesimden tepki alan Joan Rivers'ın ölümü dünyada geniş yankı uyandırdı.

Filistinli çocuklar ölmeyi hak ediyor

Rivers, son olarak 'Filistinli çocuklar ölmeyi hak ediyor' sözleriyle büyük tepki çekmişti. İsrail'in Filistin halkına yaptığı soykırıma desteğini açıklayan Yahudi komedyen Joan Rivers'in ölümü İsrail tarafından üzüntüyle karşılandı

Öte yandan Joan Rivers'ın bir şov programı için evinde çekim yapıldığı sırada kameralar kayıttayken duş alan kızını cep telefonuyla çekmesi tartışmalara neden olmuştu. Yaptırdığı çok sayıda estetik ameliyatla da adından söz ettiren Rivers, Türkiye'de de gösterilen Nip/Tuck dizisinde kamera karşısına geçmişti. Amerikan haber kanalları ölümü son dakika olarak geçti.
Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2014, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER