Edirne Valisi Şahin’den Kurumlara Gönderme

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, her kurumun en az yılda 5 proje yapması gerektiğini söyledi.Edirne İli Avrupa Birliğine Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurulu Toplantısı, Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Vali Dursun...

Edirne Valisi Şahin’den Kurumlara Gönderme
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, her kurumun en az yılda 5 proje yapması gerektiğini söyledi.
Edirne İli Avrupa Birliğine Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurulu Toplantısı, Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Vali Dursun Ali Şahin, toplantıda yaptığı konuşmada her kurumun yıllık en az 5 proje yapması gerektiğini, bu projeler için kaymakamlar ve kurum müdürlerine büyük görev düştüğünü söyledi.
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Edirne İl Daimi Temas Noktası Vali Yardımcısı Mustafa Serdar Bakır, İlçe Kaymakamları, Edirne Belediyesi temsilcileri, Trakya Üniversitesi temsilcileri, Kurul üyesi Kurum Müdürleri ve Trakya Kalkınma Ajansı Program Yönetim Birimi Başkanı Hazan Özer katıldı.
Toplantıda Edirne Valiliği Avrupa Birliği Eşgüdüm Merkezi Program Sorumlusu Yalçın Yıldırım, yaptıkları ve yapmayı planladıkları proje çalışmaları ile Avrupa Birliği Hibe Programları hakkında bilgi verdi.
Trakya Kalkınma Ajansı Program Yönetim Birimi Başkanı Hazan Özer’de Ajansın 2015 yılı Mali Destek Programları hakkında sunum yaptı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327