Ediz Bahtiyaroğlu Anılıyor

5 Eylül 2012’de geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Eskişehirsporlu Ediz Bahtiyaroğlu, ölümünün yıl dönümünde anıldı.Ediz Bahtiyaroğlu Altyapı Tesisleri önünde düzenlenen anma merasiminde, Eskişehirspor Başkanı Mesut...

Ediz Bahtiyaroğlu Anılıyor
5 Eylül 2012’de geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Eskişehirsporlu Ediz Bahtiyaroğlu, ölümünün yıl dönümünde anıldı.
Ediz Bahtiyaroğlu Altyapı Tesisleri önünde düzenlenen anma merasiminde, Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan, futbolcular ve kulüp personeli de hazır bulundu. Merasimde dualar okundu.
Ediz Bahtiyaroğlu’nun ölüm yıl dönümü ile ilgili konuşan Başkan Hoşcan, Bahtiyaroğlu’nu rahmetle ve büyük bir özlemle andıklarını söyledi. Hoşcan, “Bizim için maçlardan çok daha önemli olan siz futbolcularımızın sağlığı. Basında 2 yıldır Ediz’in ailesine verilen sözlerin tutulmadığı yönünde haberler yer alıyor. Verilen sözlerle ilgili herhangi bir sorumluluğumuz yok. Ancak Ediz’e olan vefa borcumuzun ailesine ödenmesi gerekir. Bu sebeple yönetim kurulu olarak ailesine 100 bin TL bağışlıyoruz” dedi.
Buradaki anma merasiminin ardından Başkan Hoşcan ve heyet, Bahtiyaroğlu’nun kabrini ziyaret etmek için Bursa’ya hareket etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER