Efsane Futbolcular Bafra Belediyesi’nde Buluştu

Samsun’un Bafra ilçesinde Bafraspor’un efsane futbolcuları Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret etti.1950’li yılarda Bafraspor’da futbol oynamış eski sporculardan 85 yaşındaki efsane futbolcu Ümit Kılıç ile 95 yaşındaki...

Efsane Futbolcular Bafra Belediyesi’nde Buluştu
Samsun’un Bafra ilçesinde Bafraspor’un efsane futbolcuları Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret etti.
1950’li yılarda Bafraspor’da futbol oynamış eski sporculardan 85 yaşındaki efsane futbolcu Ümit Kılıç ile 95 yaşındaki Abdullah Haşıl, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret ederek eski günleri yad etti.
Halen Samsun’da bir firmanın yönetim kurulu üyesi olan Abdullah Haşıl, zamanın en iyi kalecilerinden olan panter Ümit Kılıç’ın kolay kolay gol yemediğini ifade etti. Ancak 1956 veya 1957 yılında Samsun Ticaret Lisesi ile Bafraspor’un yaptığı karşılaşmada kendisine güzel bir gol attığını söylemesi, Belediye Başkanı Şahin ve Ticaret Sanayi Odası Başkanı Göksel Başer arasında gülüşmelere neden oldu.
Bafra Organize Sanayi Bölgesi’ne yatırım için ortakları ile beraber Bafra’da bulunan eski futbolcu ve iş adamı Abdulah Haşıl, kendinden en az 10 yaş büyük olan 85 yaşındaki Ümit Kılıç’ı görmenin mutluluğunu yaşadığını belirtirken, Belediye Başkanı Zihni Şahin’e de bu buluşmayı sağlaması nedeniyle teşekkür etti. Sohbetin sonunda hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326