EKŞİOĞLU AİLESİNE İKİ ÖNEMLİ ÖDÜL

53 Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen “Yılın enleri Ödül Töreninde” Ekşioğlu ailesi iki dalda ödüle layık görüldü.Rize’nin tanıtımına verdikleri destek hayırsever yatırımlar ve bağışlar ile dikkat çeken Ekşioğlu ailesi...

EKŞİOĞLU AİLESİNE İKİ ÖNEMLİ ÖDÜL
53 Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen “Yılın enleri Ödül Töreninde” Ekşioğlu ailesi iki dalda ödüle layık görüldü.
Rize’nin tanıtımına verdikleri destek hayırsever yatırımlar ve bağışlar ile dikkat çeken Ekşioğlu ailesi 53 Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen ’Yılın enleri Ödül Töreni’nde iki dalda ödüle layık görüldü.
Başta, Soma’daki maden faciasında ölenlerin çocuklarına 1 Milyon TL eğitim bursu veren, hayır sever yatırımlar ve bağışlar ile dikkat çeken Ekşioğlu Vakfı yılın onur ödülüne layık görüldü. Ödülü Vakıf adına Vakıf Başkanı Ali Ekşi Rize Valisi Ersin Yazıcı’nın elinden aldı.
Rize’nin doğal ve turizm zenginliklerinin tanıtımına verdiği destek, bölgede gerçekleştirdiği turizm yatırımları ve turizmin gelişimine verdiği destekten dolayı RİDOS Termal Oteli Sahibi Kasım Ekşi yılın onur ödülüne layık görüldü. Genç iş adamı ödülünü Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin’in elinden aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER