Elazığ İçin Yeni Logo Bulunamadı

Elazığ Valiliği tarafından düzenlenen ’Elazığ Şehir Logosu’ yarışmasında bin 91 eser arasında aranan logo bulunamadığı açıklandı.Elazığ Valiliği 24 Ekim ile 24 Kasım arasında şehir logosu yarışması düzenlenmiş ve eserler değerlendirmeye...

Elazığ İçin Yeni Logo Bulunamadı
Elazığ Valiliği tarafından düzenlenen ’Elazığ Şehir Logosu’ yarışmasında bin 91 eser arasında aranan logo bulunamadığı açıklandı.
Elazığ Valiliği 24 Ekim ile 24 Kasım arasında şehir logosu yarışması düzenlenmiş ve eserler değerlendirmeye alınmıştı. Yapılan değerlendirme ve inceleme de Elazığ’ı en iyi şekilde temsil edecek bir eser bulunamadığına karar verildiği belirtildi. Elazığ Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "Valiliğimizin 24 Ekim-24 Kasım 2014 tarihleri arasında açtığı ‘Elazığ Şehir Logosu’ yarışmasının inceleme ve değerlendirme süreci sona ermiştir. Logo yarışması seçici komisyonu, yarışmaya katılan toplam 1091 eser üzerinde yaptığı çalışmalarını tamamlamıştır. Şartname kriterleri üzerinden yapılan değerlendirmelerde Elazığ Valiliği kurum kimliğinin yanı sıra şehir logosu olarak da kullanılabilecek ve Elazığ’ı en iyi şekilde temsil edebilecek eser bulunamamıştır. Elazığ şehir logosu tasarım yarışmasına il dışından ve içinden iştirak eden tüm katılımcılara ve eserlerin değerlendirilmesinde emeği geçen komisyon üyelerine teşekkür ederiz" denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326