En başarılı festival ödülü Nilüfer’in

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Nilüfer Müzik Festivali ikinci yılında üçüncü ödülünü aldı. Nilüfer Müzik Festivali, Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen “Shining Star Awards Eğlence-Rekreasyon Ödülleri” kapsamında en başarılı festival seçildi.

En başarılı festival ödülü Nilüfer’in

Nilüfer Belediyesi’nin Bursa’da bir ilke imza atarak 2015 yılında düzenlemeye başladığı ve bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Nilüfer Müzik Festivali, bir ödüle daha değer görüldü.  
On binlerce kişiyi kaliteli müzikle buluşturan Nilüfer Müzik Festivali, Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen “Shining Star Awards Eğlence-Rekreasyon Ödülleri” kapsamında en başarılı festival seçildi.
137 başvuru arasından 25 projenin ödüle değer görüldüğü “Shining Star Awards Eğlence-Rekreasyon Ödülleri”nde Nilüfer Müzik Festivali, En Başarılı Festival Ödülü ile ödüllendirildi.
2015 yılında ilk kez düzenlendiğinde 50 bin kişinin katıldığı, 2016 yılında da 75 bin kişinin yer aldığı Nilüfer Müzik Festivali’ne değer görülen ödülü Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Fırat Emiroğlu aldı.
İstanbul’da Crowne Plaza Florya’da düzenlenen ödül törenine Fırat Emiroğlu ile birlikte Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Bukle Erman, Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güney Özkılınç ile Nilüfer Müzik Festivali Koordinatörü Fatma Ergüler katıldı.
Fırat Emiroğlu ödülü Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve festivalde emek veren herkes adına Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan’ın elinden aldı.
2 YILDA 3 ÖDÜL 
İlki 2015 yılında, ikincisi de 2016 yılı Eylül ayında 75 bin kişinin katılımı ile gerçekleşen Nilüfer Müzik Festivali kısa sürede gönüllerde taht kurdu.
Balat Atatürk Ormanı’nda düzenlenen ve on binlerce müzik tutkununun akın ettiği Nilüfer Müzik Festivali’nde isteyenler kamp kurarak doğa eşliğinde müziğin keyfini çıkardı. Türkiye dışında farklı ülkelerden en iyi müzik grupları ve isimlerinin yer aldığı Nilüfer Müzik Festivali daha önce de SODEM tarafından Sanat, Kültür ve Turizm Ödülü’ne değer görülmüştü. Nilüfer Müzik Festivali’ne bir başka ödül de İngiltere’den geldi. İngiltere’de, “The Green Organisation” tarafından düzenlenen Uluslararası Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri kapsamında Nilüfer Müzik Festivali “Altın Ödül ile ödüllendirilmişti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER