Engelli Basketçilerden Taraftara Çağri

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Pazar günü saat 12.00’de Kamil Ocak Spor Salonunda Ceylanpınar ile oynuyor. Bu maçın hazırlıklarını sürdüren engelli basketçiler, “Bu maçta taraftar desteğine ihtiyacımız...

Engelli Basketçilerden Taraftara Çağri
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Pazar günü saat 12.00’de Kamil Ocak Spor Salonunda Ceylanpınar ile oynuyor. Bu maçın hazırlıklarını sürdüren engelli basketçiler, “Bu maçta taraftar desteğine ihtiyacımız var. Tüm taraftarları Pazar günü maça bekliyoruz” dediler.
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Garanti 1. Lig B Grubunda derbi niteliği taşıyan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Ceylanpınar arasında oynanıyor. Kamil Ocak Spor Salonu’nda Pazar günü saat 12.00’da oynanacak olan maçın hazırlıklarını sürdüren ev sahibi takım Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, salon ve seyirci avantajını kullanarak haftayı galibiyetle kapatmayı hedefliyor.
Bu maçta taraftar desteğinin önemli bir rol oynayacağını belirten Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Antrenörü Muharrem Karakafa, “Ligde iki maç oynadık, ikisini de kazanarak galibiyet serisi yakaladık. Ceylanpınar da ikide iki yapan takımlar arasında. Kendi evimizde zorluk derecesi yüksek bir karşılaşma oynayacağız. Bizim hedefimiz bu maçı kazanıp galibiyet serisini devam ettirmek. Pazar günü saat 12’de Kamil Ocak Spor Salonunda oynayacağımız karşılaşmaya tüm Gazianteplileri ve sporseverleri bekliyoruz. Onların desteğiyle maçı kazanacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326