Engelsiz yaşam masasından sağlık paneli

CHP Bursa İl Başkanlığı bünyesinde oluşturulan Engelsiz Yaşam Çalışma Masası, "Engellilerin Sağlık Sorunlarına Bakış Paneli" düzenledi.

Engelsiz yaşam masasından sağlık paneli

CHP Bursa Milletvekilleri Ceyhun İrgil ve Erkan Aydın ile Türkiye Kas Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Coşkun Özdemir ve Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun’un panelist, Nilüfer Belediye Meclis Üyesi Fırat Emiroğlu 'nun moderatör olarak yer aldıkları programda CHP Bursa İl Başkanı Şadi Özdemir ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.

Çok sayıda engelli ve ailesinin katıldığı panelde, Chp Bursa İl Başkan Yardımcısı İsmail Tekin 'in sorumluluğunda, Düzenleme Komitesi Masa Başkanı Nezir Küçükbayrakdar, Masa Yazmanı Arif Bıyık, Masa Yazman Yardımcısı Büşra Ekim ve Engelsiz Yaşam Çalışma Masasının isimsiz kahramanı üyeleri engelsiz yaşama dair önemli mesajlar verdiler. Panel sonunda ise, Milletvekilleri Ceyhun İrgil ve Erkan Aydın engelli dostlarımızın daima yanında olma sözü verdiler. İkinci panelini gerçekleştiren Engelsiz Yaşam Çalışma Masasının panel ve diğer etkinlikleri sürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER