Erdoğan’a Badem Ezmeli Cumhurbaşkanlığı Forsu

Edirne’de bir tatlıcı Recep Tayyip Erdoğan’a Cumhurbaşkanlığı hediyesi olarak badem ezmesinden 40 kilogram ağırlığında Cumhurbaşkanlığı forsu yaptı.Edirne’de yıllardır tatlıcılık yapan Arif usta, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden...

Erdoğan’a Badem Ezmeli Cumhurbaşkanlığı Forsu
Edirne’de bir tatlıcı Recep Tayyip Erdoğan’a Cumhurbaşkanlığı hediyesi olarak badem ezmesinden 40 kilogram ağırlığında Cumhurbaşkanlığı forsu yaptı.
Edirne’de yıllardır tatlıcılık yapan Arif usta, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden 1 ay önce yapmış olduğu Cumhurbaşkanlığı forslu badem ezmeli tatlısını Türkiye’nin 12’nci Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye edecek. Yılların ustası tatlıcı Arif usta, “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden 1 ay önce badem ezmesinden Cumhurbaşkanlığı forsu yaptık ve aldığımız bir kararla sandıktan kim çıkarsa yaptığımız forsu ona hediye edelim. Herkesinde bildiği gibi Türkiye’nin 12’nci Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçildi. 40 kilo badem ezmesi kullanarak 16 tane yıldızlı yaptığım Cumhurbaşkanlı forsu yeni seçilmiş Cumhurbaşkanımıza takdim edeceğiz. Bir söz vardır, yapan bilir, bilen konuşur. Bende Arif usta olarak hazırlığımı yaptım ve en kısa zaman içerisinde Cumhurbaşkanımızı ziyarete giderek forsu hediye edeceğim” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326