Erzincan Belediyesi Asfaltta Dökümünde Hava Şartlarini Fırsata Çeviriyor

Erzincan’da son günlerde hava şartlarının asfalt dökümüne uygun olmasını fırsat bilen Erzincan Belediyesi, Fen işleri Müdürlüğü Asfalt ekibi döküm çalışmalarına başladı.Eski sanayi bölgesini ikiye ayıran Dede Korkut Caddesinde...

Erzincan Belediyesi Asfaltta Dökümünde Hava Şartlarini Fırsata Çeviriyor
Erzincan’da son günlerde hava şartlarının asfalt dökümüne uygun olmasını fırsat bilen Erzincan Belediyesi, Fen işleri Müdürlüğü Asfalt ekibi döküm çalışmalarına başladı.
Eski sanayi bölgesini ikiye ayıran Dede Korkut Caddesinde yürütülen çalışmaları incelemek üzere bölgeyi ziyaret eden Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, “Sizlerde biliyorsunuz ki asfaltın dökülebilmesi için belirli bir sıcaklık seviyesinde olması ve zeminin ıslak olmaması gerekiyor böylece Hava şartlarının mevsim normallerinin üstünde seyretmesi dolayısıyla ara verdiğimiz asfalt çalışmalarına yeniden başladık.
Dede Korkut Caddesi hemşehrilerimiz tarafından sıklıkla kullanılan bir yol olması hasebiyle çalışmalarımıza buradan başladık.Hedefimizdeki asfalt çalışmalarına ulaşabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz, hava şartlarının müsaade ettiği sürece de çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326