Esnaf, Çözüm Sürecinin Sonuçlanmasını İstiyor

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde bazı esnaf, çözüm sürecinin bölgeye önemli ölçüde katkı sağladığını ifade etti.Çözüm sürecinin bölgeye önemli ölçüde fayda sağladığını ifade eden Ceylanpınar esnafından Selahattin...

Esnaf, Çözüm Sürecinin Sonuçlanmasını İstiyor
Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde bazı esnaf, çözüm sürecinin bölgeye önemli ölçüde katkı sağladığını ifade etti.
Çözüm sürecinin bölgeye önemli ölçüde fayda sağladığını ifade eden Ceylanpınar esnafından Selahattin Kaya, "Çözüm sürecinin bölgemize büyük katkıları oldu. Bu anlamda insanlar işlerine daha rahat bir şekilde gidip gelebiliyor. Kan dökülmüyor. Gerçekten çok sevindirici bir olay, Bu gelişmeler gerçek anlamda huzur verici bir ayrıntıdır. Bunun devam etmesini istiyoruz. Hükümetimizin çözüm sürecini bir an önce sonuçlandırmasını istiyoruz. Biz başarılı bir şekilde sürecin devam etmesini istiyoruz. Hükümetimize ve HDP yöneticilerine katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Barış sürecine ivedi bir şekilde devam edilmesini istediğini ifade eden Abdurrahman Sincar, "Biz insan olarak bu işe baktığımızda çözüm sürecinin önemini daha iyi anlıyoruz. Çözümün bir an önce sona ermesini istiyoruz. Bir insan öldüğü zaman tüm insanlık ölüyor. Bizler de bu gözle çözüm sürecine bakıyoruz. Artık insanlar ölmesin, bu süreci başlatan herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326