Esogü’de Atış Poligonu Açıldı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Havalı Silahlar Atıcılık Kulübü’nün girişimleriyle İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) B blok zemin katında atış poligonu açıldı.ESOGÜ’yü Türkiye’de atış poligonu olan 3 üniversiteden...

Esogü’de Atış Poligonu Açıldı
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Havalı Silahlar Atıcılık Kulübü’nün girişimleriyle İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) B blok zemin katında atış poligonu açıldı.
ESOGÜ’yü Türkiye’de atış poligonu olan 3 üniversiteden biri haline getiren açılışa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Konuk ve İİBF Dekanı Prof. Dr. Sami Taban da katıldı. Havalı Silahlar Atıcılık Kulübü Danışman Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hüseyin Gürbüz konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bize bu imkanı sağlayan rektörlüğümüz başta olmak üzere tüm idarecilerimize teşekkür ediyorum. Bizim burada yetiştireceğimiz öğrenciler hem üniversitenin tanıtımında görev alacak, hem de atıcılık sporuna katkı sağlayacaklar. Daha önce ferdi veya takım olarak derece alan birçok öğrencimiz oldu. Bu derecelerin sayısını zamanla artırmayı hedefliyoruz. Atıcılık sporu aynı zamanda üniversitemizin tercih edilirliğine de olumlu bir katkı yapacaktır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326