Evlilik programları ile ilgili beklenen açıklama geldi!!

Evlilik programlarının KHK ile yasaklanmasının ardından gözler program sunucularına çevrilmişti. Beklenen açıklamalar birer birer gelmeye başladı. Zuhal Topal ve Esra Erol programlarında format değişikliğine gitmeyeceklerini duyurdu, Kısmetse Olur ise yoluna internette devam etme kararı aldı.

Evlilik programları ile ilgili beklenen açıklama geldi!!

Star Tv ekranlarında yayınlanan "Zuhal Topal'la" programının sunucusu Zuhal Topal, basında yer alan; "Format değiştiriyor" haberlerinin ardından açıklama yaptı. 

Zuhal Topal: "Başlattığımız sosyal sorumluluk projesi, format değişikliği olarak algılanmış. Basında böyle haberler yer aldı. Bu nedenle konuya bir açıklık getirmek istedim. İzleyenler çok iyi bilirler Türk Kanser Derneği ile yaptığımız çalışmalar gibi programımızda her yıl sosyal sorumluluk projelerine de yer veriyoruz. Bu yaptığımız da bir sosyal sorumluluk projesi. Bu defa da imkanı olmayan çiftlerin düğünlerini yapıp, onları burada evlendireceğiz. Format değişikliği söz konusu değil" dedi.

KISMETSE OLUR ARTIK İNTERNETTE

Kanal D'nin sevilen programı Kısmetse Olur yoluna internette devam etme kararı aldı. Kanaldan yapılan yazılı açıklamada;

"Ünlü sunucu Seda Akgül'ün sunumuyla iki sezondur Kanal D ekranında yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan program "Kısmetse Olur" 06 Mayıs Cumartesi günü itibariyle yoluna artık internette devam edecek. İzleyiciler www.kanald.com.tr üzerinde "Kısmetse Olur" için oluşturulan sayfada ücretsiz olarak izleyebilecek" ifadelerine yer verildi. 

ESRA EROL İLK GÜNKÜ GİBİ DEVAM EDECEK

Esra Erol'un yardımcısı Yağmur Gönül Taş programın formatında değişiklik olmayacağını duyurdu.

"Biz programımıza ilk günkü gibi devam ediyoruz, herhangi bir format değişikliliği yapılmayacak. İlk günkü yayınımız nasılsa şu anda öyleyiz. Biz ayrıca 10 yıldır bu programda sosyal sorumluluk projelerine destek oluyoruz. Geçtiğimiz günlerde Esra Hanım otizmli çocuğu olan bir aileye programında yardım etti. Bu şekilde yolumuza devam edeceğiz".

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326