F.Bahçe’den çok sert açıklama

Fenerbahçe, Emre Belözoğlu’na yönelik saldırıyı çok sert biçimde kınadı.

F.Bahçe’den çok sert açıklama
Sarı lacivertli kulüpten yapılan yazılı açıklamada, "Fenerbahçemize yönelik hain ve kahpe saldırılara bugün bir yenisi daha eklenmiştir. Rize dönüşü silahlı toplu katliam girişiminden ve Ankara’da Fenerbahçe Şubesi’ne yapılan palalı taşlı saldırıdan sonra bugün de futbol takımımızın kaptanı Emre Belözoğlu fiziki saldırıya uğramıştır. Özel bir işi için Bursa’ya gitmek üzere Eskihisar’dan feribota binmeye hazırlanan kaptanımızın aracının etrafı üzerinde Beşiktaş forması ve ürünleri olan futbol teröristleri tarafından sarılmış, önce küfürlü sonra da fiziki saldırı gerçekleşmiştir. Kaptanımız Emre Belözoğlu şans eseri olayda ciddi bir yaralanma yaşamamış, konu adli mercilere intikal etmiş ve gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır" denildi.

"GURUR DUYABİLİRLER"

Bu saldırıyla sabırların artık taştığının belirtildiği açıklamada, "Kamuoyu bilmelidir ki bu sezon Fenerbahçemize yönelik hain ve kahpece saldırılar zincirinin bu son halkası artık Fenerbahçe Spor Kulübü’nün sabrının sınırlarını aşmıştır. Fenerbahçemize yönelik saldırılarda faillerin bulunup adalet önüne çıkartılamayışı yeni saldırılara zemin hazırlamakta ve yeni olaylar için suçlulara cesaret vermektedir. Kaptanımıza yönelik saldırıda failler kadar bu olaya azmettirenlerin de cezalandırılması gerekmektedir. Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi sonrası kaptanımızı “20 numara” çığırtkanlıklarıyla hedef gösterenler ve ekranlardan kin kusanlar gelinen noktada eserleriyle gurur duyabilirler. Fenerbahçe, Türk Sporunun ve Türk Futbolunun asırlık bir çınarı, ülkemizin en büyük sivil toplum kuruluşudur. Bilinmelidir ki kulübümüze, şubelerimize ve sporcularımıza yapılan her saldırı Fenerbahçe Spor Kulübü’ne yapılmış demektir. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu sezon kulübümüze yapılan tüm bu saldırıları bir kez daha şiddetle kınıyor, faillerin derhal bulunmasını ve azmettiricileriyle birlikte ivedilikle adalet önüne çıkartılmasını bekliyoruz" ifadeleri yer aldı. 


Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2015, 16:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
UMUT
UMUT - 7 yıl Önce

emre şerefsi̇zi̇ne az bi̇le yapmişlar

mert balik
mert balik - 7 yıl Önce

emre denen adamin cirkefligini ve hangi taraf oldugunu bilmeyen yok. bjk ya da bir baska taraftarin hatta akli selim kendi taraftarinin bile bu adamla polemige veya kavgaya girmesi normaldir. bunu fb ye yonelik bir saldiri gormemek gerek, sahsi bir konu olmasi muhtemel.

SIRADAKİ HABER

banner321

banner326