Fenerbahçe’ye Ertuğrul Sitemi

Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Fenerbahçe Kulübü’ne kaleci Ertuğrul transferi için sitemde bulundu.Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan yaptığı açıklamada, transferin son gününde İtalyan ekibi İnter’in kalecisi Vid Belec...

Fenerbahçe’ye Ertuğrul Sitemi
Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Fenerbahçe Kulübü’ne kaleci Ertuğrul transferi için sitemde bulundu.
Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan yaptığı açıklamada, transferin son gününde İtalyan ekibi İnter’in kalecisi Vid Belec ile anlaşmaya vardıklarını söyledi. Yabancı kontenjanı nedeniyle kaleci tercihini yerli bir isimden yana kullanmak için uzun süre görüşmelerde bulunduklarını kaydeden Şan, Fenerbahçe’den kaleci Ertuğrul Taşkıran’ı kiralamak için son ana kadar beklediklerini kaydetti.
Şan, kaleci Ertuğrul’un transferi için son ana kadar beklediklerini belirterek, "Maalesef Fenerbahçe, Ertuğrul’u takımımıza vereceğini diğer arkadaşlarımıza söylemiş, futbolcu da gelmek istiyordu ama son gün kararlarını değiştirip Sivasspor’a verdiler. Bu kararı daha önce verselerdi sevinirdik. Bizim kaleci transferimiz son güne kalmazdı. Karar kendilerinin, takdir spor kamuoyunun. En azından Konya’da Fenerbahçe’ye bir sempati oluşabilirdi. Artık o defteri kapattık. Bizim takım kadromuza uymasa da bir yabancı kaleci transferi gerçekleştirdik. Transferi de bitirmiş olduk” dedi.
Ligin ilk haftasında Eskişehirspor karşısında güzel futbol oynayarak ilk golü bulmalarına rağmen 2-1 mağlup olduklarını ve hakem hatalarının ön plana çıktığını dile getiren Şan, "Konyaspor taraftarı müsterih olsun, lig kolay geçmiyor. Maçı kazandım dediğin anda bile kaybedebiliyorsun. Çok üzüldük ligin ilk haftası. İnşallah ileriki haftalarda daha güzel oynayıp, güzel skorlar alacağız" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER