Fikret Orman: 3 kulüp satın alacağız!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "İki kulübünde de menfaatleri doğrultusunda İnegölspor'la işbirliği içinde olabiliriz" dedi.

Fikret Orman: 3 kulüp satın alacağız!

Başkan Fikret Orman, İnegöllü işadamı Ahmet Galip Meriç'in davetlisi olarak Hotel Park İnegöl'de konakladıktan sonra İnegölspor'le işbirliği konusunda bir görüşme yaptı. Otelin restoranında İnegölspor Başkanı Eşref Güç ve Belediye Başkan Yardımcısı Alper Taban'la bir araya gelen Başkan Fikret Orman, İnegöl'de çok sayıda Beşiktaş taraftarı olduğunu hatırlatırken şunları söyledi:

"İNEGÖLSPOR'U KONUŞTUK"

"Beşiktaş için İnegöl'ün yeri gerçekten bir başka. Takımımızla ilgili konuştuk. İnegölspor başkanımız yanımızda. Kendisi bizle ilgilendi. Karşılıklı 2 kulübünde menfaatleri doğrultusunda işbirliği içerisinde olabiliriz. Bunun projeleri sunulur, biz de ona göre hareket ederiz. İnegölspor'la anlaşma olabilir."

"3 TAKIM SATIN ALACAĞIZ"

"Beşiktaş'ın menfaatleri için görevdeyiz. Biz oyuncu transfer ederiz. Gerekirse oyuncunun ücretini de biz veririz. Ama o oyuncuyu kendi takımımızda oynatmak için bunu yaparız. Burada gelişsin bizde oynasın, mantalitesi ile hareket ederiz. Avrupa, Türkiye ve Güney Amerika olmak üzere bu 3 yerden 3 takım satın alacağız. Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda takımımıza bir şeyler kazandırmaya devam edeceğiz."


Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2014, 17:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326