Futbol Masterleri, Nihat Hüsenay Anısına Sahaya Çikti

Foçaspor’un eski futbolcularından, Foçalı iş adamı Nihat Hüsenay’ın adına düzenlenen, 1. Phokaia Nihat Hüsenay Masterler Futbol Turnuvası, dün oynanan maçlarla başladı.Manisa 1965 Masterleri, Karşıyaka Alabey Masterleri’ni 3-1 yenerken,...

Futbol Masterleri, Nihat Hüsenay Anısına Sahaya Çikti
Foçaspor’un eski futbolcularından, Foçalı iş adamı Nihat Hüsenay’ın adına düzenlenen, 1. Phokaia Nihat Hüsenay Masterler Futbol Turnuvası, dün oynanan maçlarla başladı.
Manisa 1965 Masterleri, Karşıyaka Alabey Masterleri’ni 3-1 yenerken, Foça Belediyespor Masterleri, Balçova Agamemnon Masterlerini 4-3’lük skorla geçti. 1. Phokaia Nihat Hüsenay Masterler Futbol Turnuvası’nı Nihat Hüsenay’ın ailesi ve çok sayıda sporsever izledi.
Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ da, Foça Masterler takımı forması giydi. Başkan Demirağ; ‘‘Çok sevdiğimiz, değerli dostumuz Nihat Hüsenay’ın anısına bu yıl ilk kez bir masterler futbol turnuvası düzenledik. Aileside burada, bizlerle beraber. Ruhu şad olsun diyorum. Çok sevdiğimiz, çok kıymetli bir insandı. Onun anısına bir futbol turnuvası düzenlemeye karar verdik. Katılan tüm takımlara ve sporculara teşekkür ediyorum. İyi bir turnuva olmasını diliyorum.’’ dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER