GAZETECİLERDEN ARAS EDAŞ MÜDÜRÜ KOÇAKELÇİ’YE ZİYARET

AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Patnos Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Faruk Yavuz, Aras EDAŞ İlçe Müdürü Yunus Koçakelçi’yi makamında ziyaret etti.Faruk Yavuz, beraberindeki Cemiyet Genel Sekreteri Semih Yardımcı ile Müdür Koçakelçi’yi ziyaret...

GAZETECİLERDEN ARAS EDAŞ MÜDÜRÜ KOÇAKELÇİ’YE ZİYARET
AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Patnos Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Faruk Yavuz, Aras EDAŞ İlçe Müdürü Yunus Koçakelçi’yi makamında ziyaret etti.
Faruk Yavuz, beraberindeki Cemiyet Genel Sekreteri Semih Yardımcı ile Müdür Koçakelçi’yi ziyaret ederek, yaşanan kesintiler ve ödemeler konusunda bilgi alışverişinde bulundular. Aras EDAŞ Patnos Müdürü Yunus Koçakelçi ise, Patnos Gazeteciler Cemiyeti’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biz Aras EDAŞ olarak sadece elektrik dağıtımı yapmakla kalmayıp, sosyal sorumluluk projelerini de yapmak ve bunları faaliyete koymakla da ilgileniyoruz. Şu an itibariyle Patnos’ta kaçak elektrik oranı yüzde 80’lerde. Bunu en aza indirmek için çalışıyoruz. Bu konuda vatandaşlarımızdan da bize yardımcı olmaları konusunda kendilerine her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Ödemeler için taksit sayısını artırıyoruz. Vatandaşa kesintisiz bir enerji vermek için trafo ve telleri değiştiriyoruz. İlçe merkezini çok iyi bir şekilde aydınlatmaya çalışıyoruz. Bunun yanında genel müdürlük tarafında Ağrı il merkezi ve ilçelerine toplam 50 milyon lira bütçe ayrıldı. Geçen sene Patnos’a köyleri ve ilçe merkezine 13 milyon lira yatırım yaptık. Bu sene içinde 10 ila 12 milyon lira yatırım yapacağız. Ayrıca şu an mevcut şehir aydınlatmasının dışında 12 kilometrelik bir aydınlatma daha yapacağız’’diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327