Gaziemirli Minikler Okula Hazır

Gaziemirli kadın-erkek kuaförleri, Belediye ve Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin, Cumhuriyet Semt Evleri’nde düzenlediği etkinlikle okula başlayacak çocukların saç kesimi ve bakımını yaptı.Gaziemir Belediyesi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından...

Gaziemirli Minikler Okula Hazır
Gaziemirli kadın-erkek kuaförleri, Belediye ve Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin, Cumhuriyet Semt Evleri’nde düzenlediği etkinlikle okula başlayacak çocukların saç kesimi ve bakımını yaptı.
Gaziemir Belediyesi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen etkinlikle, okula başlayacak öğrencilerin saç traşı ve bakımı yapıldı. Cumhuriyet Semt Evleri’nde düzenlenen etkinliğe kentte görev yapan kadın-erkek kuaförleri gönüllü olarak destek veriyor. Her gün farklı mahallede düzenlenen etkinliğe minikler yoğun ilgi gösteriyor. Cumhuriyet Semtevleri’nde düzenlenen saç kesim etkinliklerinde her gün yüzlerce kız-erkek öğrencinin saç kesimi ve bakımı yapılarak okula hazırlanıyor. Atatürk Mahallesi Cumhuriyet Semt Evi’ndeki saç kesim etkinliğine katılan Gaziemir Belediye Başkanvekili Elif Becek, saç bakımı yapılan öğrencilerin moral bulduğunun altını çizerek, destek veren kuaförlere teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER