Gaziosmanpaşa Stadı Yenileniyor

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Gaziosmanpaşa Stadı’nın yenilenmesi için çalışmalara başladı.Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, incelemelerde bulunduğu Gaziosmanpaşa Stadı’nın yenilenmesi için çalışmalara başlanılması...

Gaziosmanpaşa Stadı Yenileniyor
Gaziosmanpaşa Belediyesi, Gaziosmanpaşa Stadı’nın yenilenmesi için çalışmalara başladı.
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, incelemelerde bulunduğu Gaziosmanpaşa Stadı’nın yenilenmesi için çalışmalara başlanılması talimatını verdi. Stadın saha, tribün ve soyunma odalarını Gaziosmanpaşa Spor Kulübü Başkanı Seyit Ateş ile birlikte gezen Başkan Hasan Tahsin Usta, stadın yeni zemininin suni çim olacağını belirtti.
Sporcularla da sohbet eden Başkan Hasan Tahsin Usta, incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, “Gaziosmanpaşa Spor Kulübü ilçemiz için çok önemlidir. Kulübümüzün stadında yapılacak tadilat ve yenilemeler artık bir ihtiyaç halini almıştı. Şimdi stadımızın çim sahasını, tribünlerini, soyunma odalarına varıncaya kadar elden geçirip, yenileyeceğiz. Gaziosmanpaşalılar için çok önemli olan Kulübümüzün istenilen başarıyı yakalaması ancak altyapıya sağlanacak destekle mümkün. Biz de ilçemizde spor yapan gençlerimizin ve spor kulüplerimizin başarısı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. İlçemizde bulunan 35 adet spor kulübümüze malzeme ve ulaşım desteği sağlıyoruz. Belediyemizin spor kulübünde bulunan başarılı gençlerimize tüm imkanları sağlıyoruz. Şimdi de Gaziosmanpaşa Stadı’nın yenilenmesi için adım atıyoruz. Stadımız yenilendiğinde zemini suni çim ile kaplanmış olacak. Stadın yenilenmesiyle birlikte takımımız burada çok daha başarılı maçlar çıkaracak ve iyi sonuçlar elde edecektir. Biz de Gaziosmanpaşa Belediyesi olarak arzulanan başarılı sonuçların gelmesi için desteklerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.
Başkan Usta, incelemelerin ardından kulüp yöneticileri, sporcular ve taraftarlarla fotoğraf çekildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER