Genç Çiftin Nikahı Gece Yarısı Kıyıldı

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından nikahlarının kıyılmasını isteyen genç çift, gece yarısı dünya evine girdi.Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir ilke imza attı. Nikah akitlerinin kendisi tarafından...

Genç Çiftin Nikahı Gece Yarısı Kıyıldı
Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından nikahlarının kıyılmasını isteyen genç çift, gece yarısı dünya evine girdi.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir ilke imza attı. Nikah akitlerinin kendisi tarafından gerçekleştirilmesini isteyen Melda ve Serhat çiftine programından dolayı nikah törenlerinde olamayacağını bildiren Başkan İmamoğlu, çiftin nikah saatini gece yarısına almasıyla saat 00.35’te genç çiftin nikahını kıyarak dileklerini yerine getirdi.
“UNUTULMAZ BİR NİKAH OLDU”
Böyle bir durumla ilk kez karşılaştığını belirten Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Melda ve Serhat’ın nikahı onlar için olduğu kadar benim için de ilginç bir deneyim oldu. Çiftimize böylesi özel bir günde gösterdikleri bu hassas davranışları için teşekkür ediyorum” dedi.
İlginç nikahın ardından genç çiftle duygularını paylaşan Başkan İmamoğlu, “Hiçbirimizin unutamayacağı bir nikah yaşadık. İkinize de karşılıklı sevgi saygı içerisinde uzun bir ömür diliyorum” diyerek evlilik cüzdanını geline takdim etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER