Giresunspor’dan Vali Karahan Ve Belediye Başkanı Aksu’ya Ziyaret

Giresunspor heyeti, bu hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Karşıyaka maçı öncesi Vali Karahan ve Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu ziyaret etti.Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ ve Teknik Direktör Erkan Sözeri önce...

Giresunspor’dan Vali Karahan Ve Belediye Başkanı Aksu’ya Ziyaret
Giresunspor heyeti, bu hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Karşıyaka maçı öncesi Vali Karahan ve Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu ziyaret etti.
Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ ve Teknik Direktör Erkan Sözeri önce Vali Hasan Karahan’ı ardından ise Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu makamında ziyaret etti. Takımın son durumu hakkında bilgi veren Başkan Bozbağ, Giresunspor’a verdiği destek ve gösterdiği ilgi alakadan dolayı Vali Karahan’a teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Karahan, takımın her geçen gün daha iyiye gittiğini belirterek Başkan Bozbağ ve teknik direktör Sözeri’yi kutladı. Şehrimizin gururu olan Giresunspor’un her zaman yanında olduğunu belirten Vali Karahan, başarılar diledi.
Giresunspor heyeti daha sonra Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu da ziyaret ederek maç öncesi bir dizi ziyaret ve destek arayışını tamamlamış oldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326