Gökhan Gönül hakkında şok iddia!

Fenerbahçe Gaziantepspor maçında Fenerbahçe lehine penaltı kararı veren hakemin, Gökhan Gönül ile aile dostu olduğu iddia edildi.

Gökhan Gönül hakkında şok iddia!

Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol programına gelen bir mektupta, Fenerbahçe’nin Gaziantespor maçını kazanmasını sağlayan penaltı pozisyonun içinde olan Gökhan Gönül ile penaltıyı verdiren 5. hakemin Sinan Cem İyihuylu’nun aile dostu olduğu olduğu ileri sürüldü.

Programa telefonla bağlanan Gökhan Gönül, "Bahsettiğiniz hakemle hayatım boyunca selamlaşmışlığım, çay içmişliğim yoktur; aksini ispat ederseniz bir daha sahaya adım atmam. Pozisyonla alakalı ise şunu söyleyeyim. Şenol bana sahada ’seni çektim’ dedi. Eğer sahada söylediysen dışarıda da söyleyeceksin" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 09:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
asım tunç
asım tunç - 8 yıl Önce

yaaa 2 gündür neyi tartışıyorsunuz?futbolda elle çekmek serbest midir?değil se bunun az çektim çok çektimi neden tartışılıyor.eğer elle rakibi engellemek,dengesini bozmak kural hatasıysa bunu yapan futbolcu cezalandırılacak elbette.bu 18 içindeyse de penaltı olacak.bunu herkes böyle bilsin hatta yan toplarda 18 içinde rakibin beline sarılanlara da her zaman penaltı verilmeli ve bu sahtekar futbolculara bedeli ödetilmeli.hakemlerimizin sayısı arttırıldı ama hala görmezden gelenler var...!

SIRADAKİ HABER

banner321

banner326