Gönen’de Başarılı Öğrencilere Altın

Balıkesir’in Manyas ilçesinde Birinci TEOG sınavlarında başarı sağlayan öğrenciler, Kaymakam Hüseyin Parlak tarafından altın ile ödüllendirildi.2014-2015 eğitim öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaokul 8. sınıf...

Gönen’de Başarılı Öğrencilere Altın
Balıkesir’in Manyas ilçesinde Birinci TEOG sınavlarında başarı sağlayan öğrenciler, Kaymakam Hüseyin Parlak tarafından altın ile ödüllendirildi.
2014-2015 eğitim öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaokul 8. sınıf öğrencilerine uygulanan I. TEOG sınavında, Öğretmen Işıl İpek Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri Sabit Akman ve Dilay Doğa Aydın, ve Mehmet Ahmet Genç Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Ahmet Koray Şenoğlu 120 sorunun tamamını doğru cevaplamayı başardı. Başarı gösteren öğrenciler, Kaymakam Hüseyin Parlak’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yılmaz, Okul Müdürleri Abdullah Özgür ve Ali Solak, öğrenci velileri ile öğrenciler katıldı. Kaymakam Hüseyin Parlak, başarılarından dolayı öğrencilerimizi tebrik etti ve planlı ve programlı çalışmanın sonunda başarının kaçınılmaz olduğunu söyledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yılmaz, “Başarılı olan öğrencilerimizi kutlarım. 2014-2015 yılı I. TEOG’da Gönen’deki ortaokul 8. sınıfta okuyan 924 öğrenci sınava girdi. Bu öğrencilerimizin başarısı geçen yıla göre artış göstermiştir. Bu başarıda emeği geçen başta idarecilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve elbette özverili çalışmalarda bulunan öğrencilerimizi kutlar kendilerini tebrik ederim. Bu arada okullarımızda açılan yetiştirme kurslarının öğrencinin başarısı için yeterli olduğunu, bunu da en güzel ispatı öğrencimiz Sabit Akman göstermiştir. Ayrıca ilçemizdeki başarıların artmasında okullarımızın hepsinin taşıma merkezi olarak hizmet vermesi, bunun sonucunda da insan kaynaklarımız ile fiziki imkanlarımızın daha verimli hale gelmesinin bir etken olduğunu düşünüyoruz” dedi.
Ziyaret sonunda, Kaymakam Hüseyin Parlak öğrencilere altın hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327