Hadise, kendisini hedef alan haberlere isyan etti! ‘Bu şantaj özel hayatıma tecavüz’

Şarkıcı Hadise, Söylemezsem Olmaz programının bugünkü yayınında kendisini tehdit eden Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil’e tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Hadise, “Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma tecavüz!” dedi.

Hadise, kendisini hedef alan haberlere isyan etti! ‘Bu şantaj özel hayatıma tecavüz’

Kara para aklama suçlamasıyla ABD’de tutuklanan şarkıcı Ebru Gündeş’in de eski eşi olan Reza Zarrab ile Hadise’nin ilişkisi olduğunu öne sürdü.

İddiaları yarın ispatlayacağını öne sürerek Hadise’yi tehdit eden Söylemezsem Olmaz sunucuları Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil, Ebru Gündeş’in şarkısını çalarak şu ifadeleri kullandı:

Hiç merak etme senin intikamını yarın alacağız. İspatlamamızı mı istiyorsun canım? Yarın dananın kuyruğu kopuyor. Hadise ile ortaya atılmış olan haberleri gerçeği ile birlikte ispatlayacağız. Yarın Hadise ve Reza Zarrab’ın tüm konuşmalarını, gerçekten beraber olduklarını telefon numaraları ile birlikte açıklayacağız.

“SUSMAYACAĞIM”

Sosyal medya hesabından hakkındaki iddialara tepki gösteren Hadise ise şu açıklamayı yaptı:

Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; SUSMAYIN. BEN DE SUSMUYORUM VE ASLA SUSMAYACAĞIM.

Elbette Hadise olmanın, ünlü olmanın bir bedeli olacak.
Ünlü isimler olarak göz önündeyiz bizi seven de olacak sevmeyen de.

Beni biliyorsunuz, genelde konuşmam. Adalete hep güvenirim. AMA bu sefer söyleyeceklerim var!

Müzikle mutlu olan, işime aşık olan ve aileme bakan bir insanım. Ben hayatı, hayatımı ve sevenlerimi çok seviyorum. Siz istediğiniz sürece ben sahnelerde olacağım, şarkılarımı söylemeye devam edeceğim.

Kariyerim boyunca kimseyle polemiğe girmedim. Bana Roberto Carlos bacaklı diyenler oldu, obez diyenler oldu ve daha neler söylendi ama ben hep sustum. Asla polemiğe girmedim.

Ben her şeyden önce bir KADINIM, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum.

Bu insanlara göre kaç kere hamile kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım. Geçtiğimiz günlerde göz doktorundan çıkarken bana YİNE kürtaj yaptırmıştır dedi bu grup.

Bu insanlara göre metres oldum, bu insanlara göre bel altı ne geliyorsa aklınıza çoğuna maruz kaldım. Bu insanlar tarafından bana tam bir buçuk yıldır şantaj yapılıyor.

İnsan diyorum ama insanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları.

Ben onlara ait bir malzeme değilim, ben bir insanım.

Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise’yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar?

Ben artık buradan tüm kadınlara, adalet bakanımıza, adalet sistemimize sesleniyorum.

Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma TECAVÜZ!

Hiçbir kadın ünlü ya da ünsüz bu şekilde tehdit edilemez, hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz.

Bu tecavüzün durması için savaşacağım! Sadece kendim için değil, benim gibi aynı şeyleri yaşayan, yaşayacak olan kadınlar ve kadın meslektaşlarım için savaşacağım.

Siz kimsiniz? Allah mısınız?

Bu dünyada kimseye verecek hesabım yok!

Buradan Türk adaletine sesleniyorum ve güveniyorum.

Bu her insan hakkında bel altı konuşma hakkını kendinde gören programların kesinlikle kontrol altına alınması gerekiyor, magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değildir.

Saygılarımla,
Hadise

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326