Hande Yener Manisalıları Coşturdu

Manisa’da 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında sahne alan ünlü şarkıcı Hande Yener, Manisalılara unutulmaz bir gece yaşattı.Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen konser öncesi Manisa Büyükşehir Belediyesi organizasyonunda...

Hande Yener Manisalıları Coşturdu
Manisa’da 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında sahne alan ünlü şarkıcı Hande Yener, Manisalılara unutulmaz bir gece yaşattı.
Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen konser öncesi Manisa Büyükşehir Belediyesi organizasyonunda yüzlerce vatandaşın katılımıyla fener alayı düzenlendi. Sultan Camii önünden başlayan fener alayı konser alanında son buldu. Fener alayının ardından Türk Pop Müziği’nin ünlü sesi Hande Yener, Manisalılarla buluştu. Konseri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediye personeli ile birlikte yaklaşık 5 bin kişi izledi. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcı, Manisalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Konseri izleyen vatandaşlar da Yener’in şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden konsere, ünlü sanatçının dansçıları sahne şovlarıyla renk kattı. Konsere Hande Yener’in Berksan ile düeti damga vurdu. Konserin sonunda sahneye çıkan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, şarkıcıya mesir macunu sepeti ve çiçek takdim etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER