Hasankefy’te ’bantlanmış Kağıt’ Paniği

Batman’ın Hasankeyf ilçesinde bir evin önüne bırakılan katlanmış ve bantlanmış kağıt, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü alarma geçirdi.Batman- Hasankeyf ilçesinde kapısının önünde bir poşet içinde katlanmış ve bantlanmış kağıt...

Hasankefy’te ’bantlanmış Kağıt’ Paniği
Batman’ın Hasankeyf ilçesinde bir evin önüne bırakılan katlanmış ve bantlanmış kağıt, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü alarma geçirdi.
Batman- Hasankeyf ilçesinde kapısının önünde bir poşet içinde katlanmış ve bantlanmış kağıt bulan vatandaş, zehirli toz şüphesiyle Hasankeyf İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ekiplerini alarma geçirdi. Bölgeye gelen AFAD ekipleri özel giysilerle poşeti açarak inceleme yaptı. Poşet içinde bantlanmış kağıtta toz bulunmazken, kağıtta Arapça yazıların olduğu ve muska niteliği taşıdığı belirtildi.
Çalışmaları tamamlayan AFAD ekipleri, Arapça yazılı kağıdı incelenmek üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teslim etti. Poşet içindeki kağıtta zehirli toz bulunmaması herkesi rahatlatırken, kağıt ile ilgili araştırmanın devam ettiği ifade edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326