Hastanede Şüpheli Paket Paniği

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin (SEAH) poliklinik giriş kısmına bırakılan sırt çantası, polis ekiplerini alarma geçirdi.Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi poliklinik girişine bir sırt çantası bırakıldığını fark eden...

Hastanede Şüpheli Paket Paniği
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin (SEAH) poliklinik giriş kısmına bırakılan sırt çantası, polis ekiplerini alarma geçirdi.
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi poliklinik girişine bir sırt çantası bırakıldığını fark eden vatandaşlar, durumu polis ekiplerine bildirdi. Alınan ihbar üzerine hastanenin poliklinik girişine polis ekipleri sevk edildi. Cam kenarında bulunan sırt çantasının etrafını güvenlik şeridiyle çeviren polis ekipleri, olay yerinde oturan hasta yakınlarını çevreden uzaklaştırdı. Olay yerine Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü bomba imha ekiplerinin geldiği sırada güvenlik şeridini aşan küçük yaştaki çocuk sırt çantasını aldı. Çantanın kendisine ait olduğunu belirten çocuk, polis ekiplerinin sorularını yanıtladıktan sonra olay yerinden uzaklaştı. Polis güvenlik şeridini kaldırırken, hastanede durum normale döndü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER