Hastanelere Dadanan Hırsız Suçüstü Yakalandı

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) Merkez Kampüsü ve Korucuk Kampüsü’nde 10 kez hasta yakınlarının ve hastane personelinin eşyalarını çalan şahıs polis ekiplerince suçüstü yakalandı.Edinilen bilgilere göre, Sakarya’da değişik...

Hastanelere Dadanan Hırsız Suçüstü Yakalandı
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) Merkez Kampüsü ve Korucuk Kampüsü’nde 10 kez hasta yakınlarının ve hastane personelinin eşyalarını çalan şahıs polis ekiplerince suçüstü yakalandı.
Edinilen bilgilere göre, Sakarya’da değişik zamanlar içerisinde 10 kez Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez kampüsü ve Korucuk Kampüsünde hastaların, hasta yakınlarının ve hastane personelinin değerli eşyalarını çalan E.A. (23) isimli şahıs, SEAH Merkez Kampüsünde Sakarya Emniyet Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerince suçüstü yakalanarak gözaltına alındı. 19 ayrı suçtan kaydı bulunan ve Kamu Kurum ve Kuruluşlardan hırsızlık suçlarından kesinleşmiş 4 ayrı hapis cezası olduğu öğrenilen şahıs, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Mahkeme karşısına çıkan şahıs tutuklanarak, Sakarya L Tipi Cezaevine gönderildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER