HasTavuk ile Mudanya Üniversitesi arasında iş birliği!

HasTavuk ile Mudanya Üniversitesi arasında Mudanya Üniversitesi'nde açılacak Beslenme ve Diyetetik, E-Ticaret ve Pazarlama ile Dış Ticaret bölümlerinde iş birliğini kapsayan protokol imzalandı.

HasTavuk ile Mudanya Üniversitesi arasında iş birliği!

Türkiye’nin en genç üniversitesi olarak eğitime başlayan Mudanya Üniversitesi, tam donanımlı öğrenci yetiştirme hedefiyle Bursa’nın önemli şirketleri ile iş birliği protokolleri yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda son protokol Bursa’da sektörünün öncü firmalarından HasTavuk ile yapıldı. Mudanya Üniversitesi ile HasTavuk arasında Mudanya Üniversitesinde açılacak Beslenme ve Diyetetik, E-Ticaret ve Pazarlama ile Dış Ticaret bölümlerinde iş birliğini kapsayan protokol imzalandı. Mudanya Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Hasan Tosun ile Has Tavuk Genel Müdürü Şahin Aydemir’in imzaladığı protokol kapsamında, Mudanya Üniversitesi öğrencileri HasTavuk’ta staj imkanına sahip olacak, aynı zamanda iki kurum arasında ortak projeler ve araştırmalar gerçekleştirilecek. 

Protokol imza töreninde konuşan Mudanya Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Hasan Tosun, dünya üniversitesi olma hedefiyle yol çıktıklarını ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Tosun, Mudanya Üniversitesi öğrencilerini dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi amaçladıklarını kaydederek, “Bu anlamda ü uygulamalı eğitim ve üniversite-sanayi iş birliğine çok önem veriyoruz. Önemli sanayi kuruluşları ile protokoller imzalıyoruz. HasTavuk ile imzaladığımız protokolün de bu anlamda hayırlı olmasını diliyorum. Protokolümüz güzel iş birliklerine olanak sağlayacaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326