Havalimanı Kapkaççılarını Bindikleri Taksi Yakalattı

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda bir yolcunun bagajını kapkaç eden Kosova uyruklu şüpheliler, polisin kaçmak için bindikleri taksiye ulaşmasıyla yakayı ele verdi.Olay, dün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı’nda meydana geldi. Edinilen...

Havalimanı Kapkaççılarını Bindikleri Taksi Yakalattı
İstanbul Atatürk Havalimanı’nda bir yolcunun bagajını kapkaç eden Kosova uyruklu şüpheliler, polisin kaçmak için bindikleri taksiye ulaşmasıyla yakayı ele verdi.
Olay, dün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Türk yolcuyu gözüne kestiren iki kapkaççı zaman kaybetmeden harekete geçti. Şüpheliler yolcunun bagajını kapıp kaçtı. Atatürk Havalimanı Araştırma Büro ekipleri, ihbar üzerine harekete geçip güvenlik kameralarını inceledi. Polis, yapılan incelemenin ardından kapkaççıların izini buldu. Polis Kosova uyruklu oldukları öğrenilen A.Z. ve J.S.’nin kaçmak için bindikleri taksiye ulaşarak adres tespiti yaptı. Taksicinin şüphelileri Fatih’e bıraktığını öğrenen polis yaptığı baskında kapkaççıları yakaladı.
Gözaltına alınan A.Z. ve J.S. Atatürk Havalimanı Emniyet Şube Müdürlüğü’nde ifadelerinin alınmasının ardından Bakırköy Adliyesi’ne sevk edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326