’hedef 1 Milyon Üye’ Projesi Yalova’da Tanıtılacak

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın büyük önem verdiği ’Hedef 1 Milyon Üye’ projesinin Yalova’daki tanıtımı, 17 Aralık Çarşamba günü Yalova Lova Hotel’de saat 19:07’de gerçekleştirilecek. Yalova Fenerbahçeliler...

’hedef 1 Milyon Üye’ Projesi Yalova’da Tanıtılacak
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın büyük önem verdiği ’Hedef 1 Milyon Üye’ projesinin Yalova’daki tanıtımı, 17 Aralık Çarşamba günü Yalova Lova Hotel’de saat 19:07’de gerçekleştirilecek. Yalova Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Nedim Güven, Yalova’dan bu projeye 200 kişiyi dahil etmek istediklerini söyledi.
"ANA HEDEFİMİZ YALOVA’YA FENERBAHÇE TESİSLERİNİ KAZANDIRMAK"
Proje kapsamında Yalova’ya tesis kazandırmak istediklerine vurgu yapan Yalova Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Nedim Güven, “Dernek olarak Yalova’dan 200 kişiyi bu projeye üye yapmayı amaçlıyoruz. Temsilci üye aidat olarak bir defaya mahsus 2 bin lirayı ödedikten sonra her yıl sadece 50 lira aidat ödemeye devam ediyor. Yılda 50 lira çok büyük bir rakam değil, ayrıca 2 bin lira için Fenerbahçe Spor Kulübü’nün taksitlendirme imkanı da mevcut. Bizim dernek olarak en büyük ana hedefimiz Yalova’ya Fenerbahçe tesislerini kazandırmak. Mini futbol sahası, tenis kortu, yüzme havuzu, Fenerbahçe Futbol Okulları, Fenerium ve Fenerbahçe Evi gibi ayrıcalıklardan Yalovalıların da faydalanmasını istiyoruz. Kokteylimizin asıl amacı da projeye ilgi gösteren taraftarlarımızın ve aday üyelerimizin ‘Hedef 1 Milyon Üye’ projesiyle ilgili kesin bilgi sahibi olmamalarıdır. Bizde Yalova Fenerbahçeliler Derneği olarak bu kokteylde projemizin lansmanını yapacağız. Ancak kokteylimize katılım önceden rezervasyon ile yapılmaktadır. Rezervasyon olmadan maalesef kimseyi alamıyoruz” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326