Her şeyi tek tek anlattı: "Yarışmacı kıza birçok defa..."

İtirafçı bir sanık, "Adnan Oktar'a getirilen kızlar arasında TV'deki yarışmalardan tanınan iki kişi de vardı. Oktar bu kızlardan birine, birçok defa tacizde bulunmuştur" dedi.

Her şeyi tek tek anlattı: "Yarışmacı kıza birçok defa..."

Tutuklu Adnan Oktar'ın suç örgütüyle ilgili iddianamenin detayları çıkmaya devam ediyor. 'Etkin pişmanlık' hükümlerinden faydalanan tutuklu sanık Çağla Teker Çelenlioğlu, itirafçı olarak verdiği ifadede, Adnan Oktar'ın kendisini Timuçin Kaan (Cengiz Han) olarak gördüğünü belirterek, şüphelilerden Berrak Pilavcı'ya ayaklarına kapanması için bağırdığını anlattı.

Oktar'ın örgüte yeni birisi getirildiğinde çok heyecanlandığını belirten Çelenlioğlu, stüdyoya son dönemlerde gelen kızlardan birinin ise bir televizyon kanalındaki yarışmaya katılan R.K. olduğunu öne sürdü. Çelenlioğlu ifadesinde, "Adnan Oktar bu kızı çok kez taciz etmiştir" iddiasında bulundu. Çelenlioğlu stüdyoya getirilen isimlerden diğerinin ise bir başka programın yarışmacısı B.C. olduğunu öne sürdü.

İddianameye göre, Çelenlioğlu ifadesinde şunları dile getirdi: "T.B.'nin babası kızının mağdur olduğunu anlatmak için TV'ye çıkarak kızına seslenmişti. Adnan Oktar da T.B.'ye 'Siz mutlu olduğunu gösterseniz aileler başıma bela olmaz, çok donuksunuz, bakışlarınızdan beni istemediğiniz de belli oluyor, bu yüzden aileleriniz de sizin mağdur olduğunuzu görüyor ve hepsi bana sarıyor' diye bağırdı. Daha sonra Adnan Oktar, E.A.'ya, T.B.'nin babası hakkında, 'bilgi toplayıp uzaklaştırma kararı alın' dedi. E.A. o sıralar T.B.'nin babasıyla alakalı birçok araştırma yaptı. Daha sonra T.B.'nin babası için uzaklaştırma kararı çıkarıldı."

Çelenlioğlu şöyle devam etti: "Adnan Oktar, T.B.'nin bakışlarını beğenmediği için 'Sen şizofrensin' dedi. Herkesin içinde T.B.'yi aşağıladı. Sonra T.B.'ye dönerek 'Kızım sen gerçekten şizofrensen, söyle seni Bakırköy'e yatıralım, tedavi gör' dedi. Kız da 'Bilmiyorum sen öyle diyorsan öyledir' cevabını verdi. Adnan Oktar da 'Seni biraz yatıralım, tedavi gör' dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eflin
Eflin - 3 yıl Önce

Arkadaşlar Adnan Oktar kadar kadınları seven saygı gösteren daha kim gördünüz.Bu iddia saçmalıģın daniskası

Sena
Sena - 3 yıl Önce

Bu çok büyük bir idda böyle bir şeyi nasıl oluyor da delilsiz haber yapıyorsunuz? İtirafçı olan kişi hapisten çıkmak için böyle bir şey söylüyor olamaz mı neden arştırmadan haber yapıyorsunuz?

Lale
Lale - 3 yıl Önce

Taciz iddiası hiç inandırıcı gelmiyor. O kadar masum kadın tutuklanıyor ve 14 aydır hapishanedeler. Taciz iddiası doğru olsa hepsi söyler ve çıkarlardı. Sadece bir iki kişi böyle olduğunu iddia ediyorsa burada o bir iki kişinin lafına bakılarak taciz gibi ciddi bir suçlamada bulunulmamalı. Bu kişilerin de bu olaylardan sonra ortaya çıkmaları çok şaşırtıcı

Rana Aydın
Rana Aydın - 3 yıl Önce

Adnan Oktar yıllardır tanıyoruz atılan bu iftiralar itibarsızlaştırma ve karalama kampanyası yapılmaya çalışılıyor Yapılan incelemeler sonrasında hiç bir suç ve delil olmadığı anlaşıldı. Dosya bom boş.

LCN
LCN - 3 yıl Önce

peki nerede kayıt nerede belge? adnan oktar hakkında tüm sitelerde aynı yazılar haber yapılıyor. ve bir tane ses kaydı, bir tane delil gösterilmiyor. hoşuma gitmiyor bu algı haberciliği.

Asia
Asia - 3 yıl Önce

somut delil yok suç yok. haberlere inanmıyorum.

Hasan Can Bülbül
Hasan Can Bülbül - 3 yıl Önce

Medyada, Adnan Oktar hakkında sürekli asılsız haberler yapılmaktadır. Adnan Oktar hakkında iddia edilen suçlamalarla ilgili hiçbir somut suç delili bulunmamaktadır.

Ceyda erken
Ceyda erken - 3 yıl Önce

her gün yeni bir suçlama ben anlamadım nedir bunlar bana doğru gelmiyor

SIRADAKİ HABER