Hırsızlar Lokantadan 30 Kilo Et Çaldi

Batman’da bir lokantaya giren hırsızlar, dolapta bulunan 30 kilogram et ile kaşık, çatalları ve kasada bulunan bir miktar parayı alarak kaçtı.Edinilen bilgilere göre olay, 1. Cadde üzerinde bulunan Botan Büryan Et Lokantası’nda meydana geldi....

Hırsızlar Lokantadan 30 Kilo Et Çaldi
Batman’da bir lokantaya giren hırsızlar, dolapta bulunan 30 kilogram et ile kaşık, çatalları ve kasada bulunan bir miktar parayı alarak kaçtı.
Edinilen bilgilere göre olay, 1. Cadde üzerinde bulunan Botan Büryan Et Lokantası’nda meydana geldi. Gece geç vakitte lokantaya gelen kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, iş yerinin kapı kilidini kırarak içeri girdi. Daha önce de üç kez hırsızların hedefi olan lokantada derin dondurucudaki 30 kilogram eti alan hırsızlar, metal kaşık, çatalları ve kasada bulunan bir miktar parayı alarak kayıplara karıştı. Sabah iş yerini açan işletmeci Edip Usta, soyulduğunu anlayınca soluğu 200 metre uzaklıktaki karakolda aldı.
Edip Usta, iş yerinin üçüncü kez soyulduğunu belirterek, "Hırsızlar bu kez kaşık, çatal ve kasada bulunan bir miktar para, terbiyelenmiş 30 kilo eti çaldılar" dedi.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER