Hırsızlar o semti mesken tuttu

 Bursa’da hırsızlar birincisinde açamadıkları dükkanı ikinci defa açmaya levyeyle geldi. 10 dakika açamaya uğraştı, ama yine başaramadı. 

Hırsızlar o semti mesken tuttu
Osmangazi'nin Nalbantoğlu semtinde kuaför dükkanı işleten Zeki ve İlkay Kurt kardeşlerin dükkanına hırsızlar dadandı. 1 ay öce levye ile dükkanın kapısını açmayı başaramayan hırsızlar, aynı dükkana bir ay sonra yine geldi. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde dükkanın önüne gelen 3 hırsız, levye ile dükkanın kapısını 10 dakika boyunca açmaya çalışıyor. Uzun uğraşlar sonunda dükkanın kapısını açamayan hırsızlar, geldikleri gibi olay yerinden koşarak uzaklaşıyor. 
Zeki ve İlkay Kurt kardeşler, “1 ay önce dükkanımıza hırsızlar girmeye çalıştı; giriş kapısını açamayınca olay yerinden uzaklaşmışlar. Biz de bu olayın ardından güvenlik kamerası taktırdık. Geçtiğimiz gün 3 ırsız, ellerinde levyeyle dükkanın önüne gelmiş. Kayıtlarda, levye ile 10 dakika boyunca dükkanın kapısını açmaya çalıştıkları görülüyor. Başaramayınca da kaçıyorlar. Nalbantoğlu’nda çok fazla böyle olaylar olmaya başladı. Bu semti hırsızlar mesken tuttu. Biz gece geç saatlerde polislerin burada devriye atmasını istiyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326