İbrahim Tatlıses'ten Ayşegül Yıldız'a evlenme teklifi

Türkücü İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu.

İbrahim Tatlıses'ten Ayşegül Yıldız'a evlenme teklifi

Ayşegül Yıldız, '2. Sayfa' programının canlı yayınında İbrahim Tatlıses'le yaşadığı evlilik hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

"İBRAHİM BEY'İN HİSLERİNDEN HİÇ ŞÜPHE ETMEDİM"

"İbrahim Bey'le tanıştığımda liseye gidiyordum. Hiç İbrahim Tatlıses hayranı değildim. İbrahim Bey'le ilişkiye başladığımda yirmili yaşların başındaydım. İbrahim Bey'le, İmparator dizisini çekmek için İstanbul'a gelmiştim. Ben babama çok düşkün bir kız çoçuğuydum. Ben onun eksikliğini onunla doldurmuşum. Aşk dediğiniz şey zamanla oluyor.Birbirini tanıdıkça insan aşık olur. Bir ilişkinin başlaması için iki kişinin birbirini sevmesi gerekiyor. 'Şimdi olur muydu ?' diye düşündüğümde onu bilmiyorum. İbrahim Bey'e, 'beni aldatıyor musun' diye sormam, sadece 'bir şeyler duydum bu doğru mu' diye sorarım. Ben kendimi kandırmış gibi oldum. O silahlı saldırı olmasaydı belki evlenmezdi bilmiyorum, onu İbrahim Bey'e sormak lazım. İbrahim Bey'in hislerinden sevgisinden hiç süphe etmedim. "

İbrahim Tatlıses, '2. Sayfa' programına telefonla bağlanarak, "Barışsakta barışmasakta biz bir aileyiz. Onun bana emri olur. Evlilik teklifim hala geçerlidir. Burada da soruyorum 'Benimle evlenir misin?'. Ayşegül'e şarkı yazdım. Ayşegül Hanım'a aşığım. Aşık olmasam çocuk yapar mıydım? Ayşegül Hanım, çok mütevazi ailesine bağlı biridir. Hiç bir eşimin başı boş bırakmam. Hiç birini yalnız bırakmam. Onu sevdiğimi saydığımı söylüyorum. '8'inci çocuğum geliyor' demiştim ben. Dünyanın en kolay adamı benim. " açıklamasında bulundu.

İbrahim Tatlıses'in evlilik teklifine Ayşegül Yıldız, "İbrahim Bey, benim için çok kıymetli, çok özel biri. İlişkilerde iki taraf birbirini yıpratıyor. Ben de onu çok seviyorum ama onunla bir daha evlenmemiz mümkün değil" şeklinde cevap verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326