İl Öğrenci Meclis Başkanı Mazbatasını Aldı

Kale Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi İl Öğrenci Meclis Başkanı Havva Honluk, mazbatasını Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’dan aldı.Millî Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleştirilen mazbata törenine İl Milli Eğitim...

İl Öğrenci Meclis Başkanı Mazbatasını Aldı
Kale Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi İl Öğrenci Meclis Başkanı Havva Honluk, mazbatasını Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’dan aldı.
Millî Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleştirilen mazbata törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Müdür Yardımcısı Şener Bayram, Kale İlçe Millî Eğitim Müdürü Nurettin Tıkım ve İl Öğrenci Meclis Başkanı Havva Honluk katıldı.
Oğuz Havva Honluk’u İl Öğrenci Meclis Başkanı seçilmesinden dolayı tebrik ederek, "Demokrasinin bir göstergesi olarak Kale ilçesinden seçilip ilimizi temsil edecek. Bundan sonraki okul ve meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum. Mazbatasını verirken kendisini bir kez daha kutlar ve başarılar dilerim" dedi.
Mazbatasını alan İl Öğrenci Meclis Başkanı Havva Honlu ise Ankara’da Denizli’de en iyi şekilde temsil etmek istediğini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327