İngiltere Başbakanı’nın Takdim Acemiliği

Galler’de düzenlenen NATO Zirvesi’ne ABD Başkanı Obama ile birlikte gelen İngiltere Başbakanı David Cameron kendilerini karşılayan heyeti Obama’yı takdimi sırasında heyetteki Galler Başbakanına elini uzattı ancak o sırada Galler Başbakanının...

İngiltere Başbakanı’nın Takdim Acemiliği
Galler’de düzenlenen NATO Zirvesi’ne ABD Başkanı Obama ile birlikte gelen İngiltere Başbakanı David Cameron kendilerini karşılayan heyeti Obama’yı takdimi sırasında heyetteki Galler Başbakanına elini uzattı ancak o sırada Galler Başbakanının Obama ile tokalaşması nedeniyle Cameron’un eli havada kaldı.
İngiltere Başbakanı David Cameron, Galler’de düzenlenen NATO Zirvesi’nin ilk gününe ABD Başkanı Barack Obama ile birlikte geldi. Cameron, zirveye gelişte kendilerini karşılayan Galler Başbakanı Carwyn Jones’a ‘Merhaba’ diyerek elini uzattı. O sırada Galler Başbakanının Obama ile tokalaşması nedeniyle Cameron’un eli havada kaldı. Bu durumu bozuntuya vermeyen Cameron hemen heyeti Obama’ya takdim etmeye başladı. Obama’nın tokalaşmalarını bitirmesinin ardından Cameron da heyetle tokalaştı ve salondan içeri girdiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER