İpek Erdem'in nostaljik paylaşımı...

Ünlü oyuncu İpek Erdem, 19 yaşındayken çekilen bir kareyi sosyal medya hesabında paylaştı. Erdem'in fotoğrafında ise Beyazıt Öztürk'ten Cem Davran'a pek çok ünlü isim yer alıyor. Oyuncu, fotoğrafla ilgili anısını anlatırken ilk defa Şener Şen ile karşılaşmasından bahsetti. İşte ünlü ismin nostaljik paylaşımı ile diğer ünlülerin çocukluk ve gençlik fotoğrafları...

İpek Erdem'in nostaljik paylaşımı...

Hayat Bilgisi dizisindeki Barbie karakteriyle akıllara kazınan ünlü oyuncu İpek Erdem, içinde pek çok ünlü ismin bulunduğu nostaljik bir kare paylaştı.

Erdem paylaşımına "2003, Taksim’de bir restorant... Pamela Spence, Cem Davran, Beyazıt Öztürk, Güven Kıraç, Gökhan Kıraç... Gecenin ortasında karşımdaki sandalye boşalmış sonra Şener Şen gelmiş oturmuştu... İlk karşılaşmamdı... 19 yaşındaydım... Gökhan ile gözlerimizin içi parlıyordu heyecandan ona bakarken “Bize hayat ile ilgili tek bir şey söyler misiniz?” diye sordum. O da 'Vallahi ne diyim... İçinizdeki çocuğu kaybetmeyin' demişti" notunu düştü.

Oyuncu, paylaşımına "Ve bu fotoğrafı bu sene bir arkadaşım ulaştırdı bana. O gece orada olan bir arkadaşında varmış ve bana iletti" sözleriyle devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER