İslahiye Myo’ndan Kızılay’a 78 Ünite Kan Bağışı

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu (İMYO) öğrencileri Kızılay’a kan bağışı yaparak destek verdi.Kızılay Gaziantep Kan Bağış Merkezi ile İMYO işbirliği çerçevesinde yürütülen, GAÜN İslahiye Meslek Yüksekokulu...

İslahiye Myo’ndan Kızılay’a 78 Ünite Kan Bağışı
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu (İMYO) öğrencileri Kızılay’a kan bağışı yaparak destek verdi.
Kızılay Gaziantep Kan Bağış Merkezi ile İMYO işbirliği çerçevesinde yürütülen, GAÜN İslahiye Meslek Yüksekokulu öğrencileri, akademisyenler ve idari personelinin büyük ilgi gösterdiği “Küçük Bahaneler Büyük İyiliklere Engel Olmasın” kampanyasına 78 ünite kan verilerek Türk Kızılay’ına destek verdi.
İslahiye MYO salonunda yapılan kan bağışında Kızılay Kan Merkezi Doktorlarından Dr. Eşref Ulus, toplanan kanın son damlasına kadar ihtiyaç sahiplerine ulaşacağını belirterek, kampanyaya katılan herkese teşekkür etti. Yüksekokul Temsilcisi Kubilay Munar ve arkadaşları tarafından davul zurna ekibi getirilerek çekilen halaylarla kampanyaya renk kattılar.
Yüksekokul Müdür v. Y. Doç. H. Ahmet Deveci, “Kızılay’a destek vermek ve ihtiyaç sahiplerine yararlı olmak amacı ile öğrencilerimiz ve personelimiz kan bağışında bulundu. Kan veren personel ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326