İzciler Başakşehir Kampı’nda Buluştu

Her yıl yaklaşık 2 bin 500 kişinin ağırlandığı, Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Başakşehir İzci Kampı” bu yıl Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen 180 izciyi ağırladı.Başakşehir İzci Kampı, Türkiye’nin...

İzciler Başakşehir Kampı’nda Buluştu
Her yıl yaklaşık 2 bin 500 kişinin ağırlandığı, Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Başakşehir İzci Kampı” bu yıl Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen 180 izciyi ağırladı.
Başakşehir İzci Kampı, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen öğrencileri ağırlamaya devam ediyor. Her yıl yaklaşık 2 bin 500 kişinin faydalandığı kamp bu yıl Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen 180 öğrenciyi ağırladı. 3 gün süren izci kampı sırasında izciler; yürüyüş, tırmanma, ok atma gibi çeşitli aktivitelerle eğlenerek izcilik görevlerini yerine getirdi. İzciler, kamp grubu ile ayrılmadan önce İstanbul turu ile doyasıya eğlendi.
Niğde’den kampa katılan İzci Serhat Çevik, “Buradaki kamp çok zevkli ve eğlenceli geçiyor. İlk kez böyle bir kampa geliyorum. Yürüyüş yaptık, tırmanma duvarında tırmandık. Gayet eğlenceli vakit geçiriyoruz” dedi.
Kampa, Isparta’dan katılan Mehmet Yıldızhan ise, kamptan memnun kaldıklarını vurgulayarak, “Çocuklar için farklı bir deneyim oldu. Tüm faaliyetlere severek katılıyorlar. Okçuluk eğitimini çok sevdiler, koşa koşa geliyorlar ok atmaya. Başakşehir İzcilik Kampı başka kamplara göre daha rahat, ormanı daha kullanışlı” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER