İzmek Yeni Dönem Kayıtları Başladı

İzmit Belediyesi ile İzmit Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü işbirliği ile 45 kurs merkezinde 93 farklı branşta açılacak olan İZMEK kurslarının 2014-2015 eğitim öğretim dönemi için kurs kayıtları başlıyor.İzmit...

İzmek Yeni Dönem Kayıtları Başladı
İzmit Belediyesi ile İzmit Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü işbirliği ile 45 kurs merkezinde 93 farklı branşta açılacak olan İZMEK kurslarının 2014-2015 eğitim öğretim dönemi için kurs kayıtları başlıyor.
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın büyük önem verdiği, geçtiğimiz dönem yaklaşık 15 bin mezun veren ve bu dönem 20 bin kursiyerin hedeflendiği İZMEK kurslarında 2014-2015 dönemi kayıtları baladı. Bir halk üniversitesine dönüşen İZMEK kurslarında Meslek Kursları, Sosyal Kültürel Kurslar, Müzik Kursları, Bilgisayar Kursları olmak üzere farklı gruplarda eğitimler verilmektedir. Vatandaşlar 1 Eylül tarihinden itibaren İzmek Kurs Merkezi’nde, Hanımeli Kültür Merkezi’nde, Alikahya Kültür Merkezi’nde, Yenidoğan Kültür Merkezi’nde, Çukurbağ Kültür Merkezi’nde, Necip Fazıl Kısa Kültür Merkezi’nde, Kuruçeşme Kültür Merkezi’nde, Akmeşe Maahalle Konağı’nda ve Mahalle Muhtarlıklarında kayıtlarını yaptırabilecekleri öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER