İzmir’de Ölen 2 Kişide Bonzai Şüphesi

İzmir’in Dikili ilçesinde, yüzleri morarmış bir şekilde evde bulunan 2 kişinin bonzaiden öldüğü ileri sürüldü.İddiaya göre, bugün alkol alan arkadaşlar İzzet K. (32) ve Gökhan S. (29) ile bir arkadaşı, Çandarlı Mahallesi 134 Sokak’taki...

İzmir’de Ölen 2 Kişide Bonzai Şüphesi
İzmir’in Dikili ilçesinde, yüzleri morarmış bir şekilde evde bulunan 2 kişinin bonzaiden öldüğü ileri sürüldü.
İddiaya göre, bugün alkol alan arkadaşlar İzzet K. (32) ve Gökhan S. (29) ile bir arkadaşı, Çandarlı Mahallesi 134 Sokak’taki eve gitti. Yakınları tarafından evde hareketsiz bulunan 3 kişi için 112 acil ekipleri çağrıldı. Sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrolde yüzleri morarmış olarak bulunan İzzet K. ve Gökhan S.’nin öldüğü tespit edildi. Bilinci kapalı olarak bulunan ismi belirlenemeyen bir başka kişi ise ilk tedavisinin ardından Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan şahsın hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi. Üç arkadaşın bonzai kullandığı ileri sürülürken İzzet K. ve Gökhan S.’nin cesetleri, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp morguna kaldırıldı.
Öte yandan, 3 Ağustos’ta, Dikili ilçesinde 18 yaşındaki Çağrı K. isimli genç bonzai kullandığı için hayatını kaybetmişti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER