Kaçar: “hedefim Milli Takım”

Çaykur Rizesporlu futbolcu Giray Kaçar, Rizespor’un şampiyon olmaması durumunda Trabzonspor’un şampiyon olması için dua ettiğini söyledi.Çaykur Rizespor’un defans oyuncusu Giray Kaçar, Mehmet Cengiz Tesisleri’nde basın mensuplarının...

Kaçar: “hedefim Milli Takım”
Çaykur Rizesporlu futbolcu Giray Kaçar, Rizespor’un şampiyon olmaması durumunda Trabzonspor’un şampiyon olması için dua ettiğini söyledi.
Çaykur Rizespor’un defans oyuncusu Giray Kaçar, Mehmet Cengiz Tesisleri’nde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Beşiktaş deplasmanından galip ayrılmak istediklerini belirten Kaçar, Beşiktaş’ın kendilerine kıyasla maça daha hazır olduğunu ifade edip, “Beşiktaş maçı bu ligin en hazır takımı. Onlar beş resmi maç yaptı, biz bir maç. Biz oraya puan veya puanlar almaya gideceğiz. Çalışmalarımız bu doğrultuda gidiyor. Beşiktaş kaliteli bir ekip, bizde çok iyi bir kadroya sahibiz” dedi.
“CUMHURBAŞKANI BİZİ MOTİVE EDİYOR”
Kaçar, bir gazetecinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takımı yakından takip etmesinin kendilerini nasıl etkilediğini sorması üzerine, Cumhurbaşkanı’nın takıma olan ilgisinin kendilerini motive ettiği şeklinde cevap verdi. Kaçar, “Sayın Cumhurbaşkanımız futbolu seven birisi. Memleketinin takımını da yakından takip ettiğini bizlerde biliyoruz. Bu durum bize gurur ve onu veriyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Profesyonel futbolcularız, işimiz bu. Bizler elimizden geleni yapacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın bizi yakından takip etmesi, elbette bize artı bir motivasyon veriyor” şeklinde cevap verdi.
“HEDEFİM MİLLİ TAKIM”
Tecrübeli futbolcu, bir soru üzerine en büyük hedefinin milli takımda oynamak olduğunu belirterek, “Beni milli takıma ilk davet eden hoca Fatih Terim’dir. Futbol hayatımda yeni bir sayfa açarak Rizespor’a geldim. Mehmet hoca ile birlikte yeniden çıkışa geçeceğimi düşünüyorum. Yaşım daha genç. 29 yaşındayım ve hedefimde elbette milli takım var. Rizespor’da göstereceğim performansla yeniden milli takıma gideceğimi düşünüyorum. Allah nasip ederse yeniden milli takım formasını giymek isterim, milli takım formasını giymek çok güzel bir duygu. Rizespor’da göstereceğim olumlu performansla Fatih hoca beni tekrar Milli takıma çağıracağını düşünüyorum” dedi.
TRABZON’UN ŞAMPİYONLUĞU İÇİN DUA ETTİ
Giray, eski takımı olan Trabzonspor’un performansı ile ilgili soruyu cevapsız bırakarak, Rizespor’un şampiyon olmaması halinde Trabzonspor’un şampiyon olması için dua ettiğini söyledi. Kaçar, “Trabzonspor eski takımım olması benim o takım hakkında her hangi bir yorum yapmam yakışık olmaz. Evet uzun yıllar o takımda forma giydim, güzel günlerim oldu orada. Ben sadece şunu temenni edebilirim. Canı gönülden Trabzonspor’a başarılar diliyorum. Biz şampiyon olmazsak, Trabzonspor şampiyon olsun” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER