KARS BELEDİYESİ KAR VE BUZ TEMİZLEME SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

Kars Belediyesi kent merkezinde kar yağışının durmasının ardından cadde ve sokaklarda birken kar ve buz temizlenme seferberliği başlattı.Günün erken saatlerinde Kars Belediyesi’ne bağlı, Temizlik ve Fen İşleri Müdürlüğü personellerinden...

KARS BELEDİYESİ KAR VE BUZ TEMİZLEME SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI
Kars Belediyesi kent merkezinde kar yağışının durmasının ardından cadde ve sokaklarda birken kar ve buz temizlenme seferberliği başlattı.
Günün erken saatlerinde Kars Belediyesi’ne bağlı, Temizlik ve Fen İşleri Müdürlüğü personellerinden oluşan ekipler, vatandaşların her hangi olumsuz bir durum yaşamaması için kaldırım ve caddelerde kar, buz temizleme ve tuzlama çalışması yapıyor.
Belediye ekipleri özellikle halkın yoğun olduğu Faikbey, Atatürk, Halitpaşa, Kazımpaşa Caddeleri ve bu caddeleri birbirlerine bağlayan arterlerin kar ve buzlarını temizleyerek kamyonlarla kent dışına çıkartıyor.
Kars Belediye Başkanlığı’nca yapılan kar ve buz çalışmaları vatandaşlar tarafından da olumlu karşılanıyor. Öte yandan belediyenin başlattığı kar ve buz temizleme çalışmaları aralıksız devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER